„Nes bendrauti gera“

Atgal

„Nes bendrauti gera“

  2019-05-24

Lietuvos sporto universitete (LSU) devintus metus iš eilės vyko gražus ir prasmingas renginys „Nes bendrauti gera“. Jo metu Universitete lankėsi beveik šimtas 12-15 metų moksleivių iš Kauno rajono bendrojo ugdymo mokyklų, kuriuos atlydėjo švietimo pagalbos specialistai. Sveikinimo kalbą renginio dalyviams tarė Kauno rajono vicemeras Paulius Visockas, Kauno rajono švietimo centro pedagoginės psichologinės tarnybos direktorės pavaduotojas Dalius Balčiūnas.
„Dojo Kaunas“ karatė treneris Karolis Čiutra ir LSU studentai moksleivius pakvietė į salsos, karinių pratybų, judriųjų žaidimų ir  karatė užsiėmimus.
„Gera žinia apie kasmet vykstančias įdomias, prasmingas, sportines veiklas su LSU studentais sklinda tarp Kauno rajono mokyklose besimokančių vaikų. Ir, pasak socialinių pedagogų, vaikai laukia šio renginio ištisus metus. Tai jiems yra viena iš paskatinimo priemonių už jų gerą elgesį mokykloje. O mūsų studentams tai gera proga pasitikrinti savo įvairius gebėjimus, reikalingus darbui su vaikais.  Buvo smagu. Planuosime veiklas dešimtiesiems, jubiliejiniams metams,“ – sakė LSU dėstytoja Aida Gaižauskienė.
Socialinių pedagogų metodinis būrelis