Lietuvos kūno kultūros mokytojų teorinė – praktinė konferencija „Tradicijos ir iššūkiai šiuolaikinėje kūno kultūros pamokoje“

Atgal

Lietuvos kūno kultūros mokytojų teorinė – praktinė konferencija „Tradicijos ir iššūkiai šiuolaikinėje kūno kultūros pamokoje“

  2018-11-30

Lapkričio 30 d. kūno kultūros mokytojai iš visos Lietuvos rinkosi į Garliavos sporto ir kultūros centrą, kur vyko Lietuvos kūno kultūros mokytojų  teorinė – praktinė konferencija „Tradicijos ir iššūkiai šiuolaikinėje kūno kultūros pamokoje“.

Konferencijos dalyvius pasveikino Kauno rajono mero pavaduotojas Paulius Visockas, pasidžiaugė augančiu Kauno rajonu ir pastebėjo, kad tuo pačiu didėja atsakomybės bei darbų apimtis. Dėkojo Kauno rajono kūno kultūros mokytojams už aktyvų darbą ir aukštus ugdytinių pasiekimus.

Konferencijos metu Kauno rajono švietimo centro direktorė Laimutė Ruzgienė ir Lietuvos kūno kultūros mokytojų asociacijos prezidentė Laima Trinkūnienė pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Abi šalys įsipareigojo bendradarbiauti, rengiant ir vykdant kūno kultūros mokytojų profesinio tobulinimo programas bei projektus; organizuojant metodinius, sporto  ir sveikatingumo renginius.

Mokytojai po teorinės konferencijos dalies, kur savo pranešimus skaitė  Inga Gerulskienė, LR sveikatos apsaugos ministerijos Visuomenės sveikatos priežiūros departamento Mitybos ir fizinio aktyvumo skyrius vyriausioji specialistė,  ir Vita Balsytė, LTOK  Olimpinio švietimo direktorė, rinkosi į praktinių veiklų grupes.