Mobiliųjų programėlių e-katalogas

Atgal

Mobiliųjų programėlių e-katalogas

  2018-09-07


Erasmus+ tarptautinis projektas M-EASY „Žemos kvalifikacijos suaugusiųjų integracijos didinimas gerinant matematinius įgūdžius ir didinant bendruomenių paramą” (Nr. 2017-1-LT01-KA204-035129) džiaugiasi pirmųjų metų veiklos rezultatais. Jau yra sukurtas mobiliųjų programėlių e-katalogas anglų kalba ir partnerių šalių kalbomis. Pagrindinis šio e-atalogo tikslas yra suteikti besimokantiesiems savarankiško mokymosi galimybes ir pagerinti pagrindines matematikos žinias, naudojant inovatyvų mobiliųjų programėlių metodą.

E. katalogas lietuvių kalba yra sudarytas iš 8 mobiliųjų programėlių, skirtų telefonams ir planšetėms su Android operacine sistema. Jų pagalba besimokantieji gali sėkmingai mokytis savarankiškai, kadangi kiekvienai mobiliajai programėlei yra pateikiamas pasirinktinų matematinių gebėjimų sąrašas ir trumpas programėlės aprašymas. Kviečiame išbandyti naują projekto produktą, kurį rasite adresu http://measy.lpf.lt/e-directory_lt.html.

Norėdami sužinoti daugiau apie M-Easy projektą prašome apsilankykite tinklapyje adresu http://measy.lpf.lt arba Facebook puslapyje https://www.facebook.com/projectMEasy. Čia rasite naujienlaiškius bei akimirkas iš tarptautinių partnerių susitikimų, galėsite susipažinti su projekto rezultatais ir naujai sukurtais intelektiniais produktais.

Kviečiame šio projekto metu keliauti kartu ir sekti naujienas!